Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda Heves

Kapcsolatok

Tel.: +36/36-545-228
Cím: 3360 Heves, József Attila út 18.
email: igazgato.szentgellert@gmail.com

2022 20 May

Tarkabarka est

Művelődési Központ: Heves, Erkel Ferenc u. 2. 18:00
2022 21 Apr

Beiratkozás Általános Iskolába

BEIRATKOZÁS ÁLTALÁNOS ISKOLÁBA

ISKOLANYITOGATÓ- Nyílt nap a hevesi katolikus iskolában

Nagy izgalommal vártuk az érdeklődőket az idei tanév nyílt napjára április 10-én kedden. Vendégeink délelőtt megismerkedtek a leendő tanító nénikkel,

Víz Világnapja

„Víz! Se ízed nincs, se színed, se zamatod, nem lehet meghatározni téged, megízlelnek, anélkül, hogy megismernének. Nem szükséges vagy az életben: maga

Lelki nap a hevesi Szent Gellért Iskolában

Hagyományainkhoz híven idén is tagiskoláinkkal közösen szerveztük meg húsvéti lelki napunkat. A programok tíz helyszínen zajlottak, közel hatszáz fő részvételével.

Petőfi nap a pélyi tagiskolában

2007 óta szinte minden tanévben, március közepén kerül megrendezésre a Petőfi nap, melyen versmondó verseny és rajzpályázat is meghirdetésre kerül.

Iskolanyitogató

Szeretettel várunk minden első osztályba készülő gyermeket és szüleit a hevesi Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda nyílt napjára.

Március 15-i megemlékezés a hevesi katolikus iskolában

Iskolánk diákjai ünneplő ruhába öltöztek, hogy méltóképpen emlékezzenek meg 1848-49- es forradalom és szabadságharc hőseiről. Iskolánk 5. és 6. osztályos