EFOP-1.3.5-16-2016-00706

EFOP-1.3.5-16-2016-00706 „Társadalmi szerepvállalás erősítése a közösségek fejlesztésével a Szent Gellért Katolikus Általános Iskolában”

 Rendezvény címe: Településszépítő közösségi nap

A pályázat fenntartási időszakában 2022. március 26-án Településszépítő napot szerveztünk.

Iskolánk, a hevesi Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanulóinak nagyon fontos a természet és környezet megóvása, településünk rendben tartása, szépítése. E cél elérése érdekében Településszépítő napot szerveztünk. Közel 120 résztvevő ragadott seprűt, gereblyét, készítették elő a munkaeszközöket, hogy tavasz beköszöntével megújítsák, tisztábbá varázsolják az iskola környékét, a környező utcákat. Szemetet gyűjtöttünk, virágokat ültettünk. Nagy öröm volt számunkra, hogy az elért eredmény, a szép látvány, iskolánk közösségének lelkes munkájának köszönhető.