Tanévzáró értekezlet a hevesi Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvodában

A 2023/2024-es tanév intézményi zárására 2024. július 1-én került sor valamennyi dolgozó részvételével. Már hagyománnyá vált, hogy évenként más- más tagintézmény ad otthont az értekezletnek. Idén a tarnaszentmiklósi iskola vendégei voltunk.

A helyi templomban hálaadó misével kezdődött a délután, melyet Nagy István esperes, címzetes kanonok atya és Liga Konrád káplán atya celebráltak.

Ezt követően Bódor Istvánné főigazgató asszony értékelte az elmúlt tanévet és köszöntötte nyugdíjba vonuló munkatársnőnket. A tagintézmények rövid beszámolói után közösen átvonultunk az iskola udvarára, ahol egy jó hangulatú kötetlen beszélgetéssel és agapéval zártuk a tanévet.