Hírek

Blog bejegyzések

Pályaorientációs nap

A pályaorientációs nap célja, hogy a gyerekek minél megalapozottabban és időben felkészüljenek a pályaválasztásra, hiszen a jó pálya- és iskolaválasztás hosszú időre befolyásolja a tanulók életét. A pályaorientációs napon nem csak a közvetlenül a pályaválasztás előtt álló tanulók vettek részt, hanem iskolánk minden alsó és felső tagozatos tanulója. Iskolánkban október 25-én tartottuk ezt a napot.  A programok összeállításában szerepeltek foglalkozásokhoz, régi mesterségekhez kapcsolódó játékos és rajzos feladatok, filmvetítés, szakmák megismerése. E nap keretén belül minden osztály helyi cégeket, vállalkozásokat és közszolgálati intézményeket látogatott meg, ahol a mindennapi feladatokkal és az adott szakma fontosságával ismerkedhettek meg. A színes programokkal teli nap számos új élménnyel és tapasztalattal gazdagította a diákokat.