Hírek

Blog bejegyzések

Tarkabarka est a hevesi Szent Gellértben

Ebben a tanévben 2023. május 19.-én pénteken, este 18 órakor került megrendezésre a hevesi Művelődési Központ színháztermében a Tarkabarka estünk.

A műsor a 7. és 8. osztályosok nyitótáncával, a Palotással kezdődött.

Ezt követően a  Harmónia Művészeti Iskola néptánc tagozatos növendékei mutatkoztak be változatos és látványos koreográfiákkal a műsor első részében. A táncokat betanította Andrási István táncpedagógus.

Ezt követően Csontos Szabina 8. a osztályos tanuló szólóénekléssel mutatkozott be, a közönség vastapssal jutalmazta produkcióját.

A műsor zárásaként a színjáték tanszak vizsgaelőadását láthatta a közönség. A Petőfi- év jegyében a János vitéz c. elbeszélő költemény színpadi változatát adták elő, melyet Abriháné Karniczki Csilla és Szabadné Dudás Ildikó tanárnők tanítottak be.