Hírek

Blog bejegyzések

Az új, Liliomkert Tagóvoda ünnepélyes átadása és megáldása

  1. február 5- én, ritka és különleges ünnepre gyűltünk össze. Ritka, mert nem mindennap lehetünk részesei ilyen eseménynek, és különleges, mert nagy örömet jelent nem csak az óvodásainknak, hanem az óvoda dolgozóinak, a szülőknek és a településnek egyaránt. Az érseki ünnepi szentmisét követően, egy új, katolikus óvodát áldott meg Excellenciás és Főtisztelendő Dr. Ternyák Csaba egri érsek.

Ezzel megszűnt a kastély északi szárnyában 48 évig működő óvoda.  Egy korszerűtlenné vált épületből egy európai színvonalú, minden igényt kielégítő új épületbe költözhettünk.

A szalagátvágás után köszöntőkkel és az óvodások műsorával folytatódott az ünnep.

Az ünnepség jó hangulatú, kötetlen beszélgetéssel és szeretetvendégséggel zárult.