Ballagás

2022. június 18-án 17 nyolcadikos diák búcsúzott iskolánktól. Igyekeztünk a ballagást emlékezetessé tenni elköszönő tanulóink számára, a legnagyobb szívvel és lelkesedéssel a búcsúztató 7. osztály vette ki részét a munkálatokból.

Nyolcadikosaink legtöbbjét az első helyen megjelölt középfokú intézménybe vették fel. A továbbtanulással kapcsolatban az első álom teljesült, de nem szabad feledni, hogy nem elég álmodni az életünket, de tenni is kell azért, hogy valóra váljanak álmaink, hogy a választott iskolában is jól teljesítve, kemény munkával sikerüljön a kitűzött célokat megvalósítani. További tanulmányaikhoz jó egészséget, erőt, kitartást kívánva, Isten áldását kérve bocsátottuk ballagóinkat útjukra, Weöres Sándor soraival búcsúzva tőlük:

„…egyetlen ismeret van, a többi csak toldás: alattad a Föld, fölötted az ég, benned a létra…”