Nyári napközis tábor

Az idei Nyári napközis tábort önerőből, támogatásokkal sikerült megvalósítanunk. Színes, vidám programokkal vártuk a gyerekeket. Az első napon Poroszlóra az Ökocentrumba látogattunk el, ahol a diákok ismerkedtek a Tisza élővilágával, halaival. 3D moziban is jártunk és a vidraetetést is megnéztük. A második napon Hevesre kirándultuk. Ott megnéztük Kő Pál szobrászművész örökségét, a „mester” feleségének Halassy Csillának a vezetésével. Utána a Sportcsarnokban bowlingoztak, fociztak, játszottak a gyerekek. Szerdán és csütörtökön helyben szerveztünk sportos és kézműves foglalkozásokat. Pénteken Pélyre látogattunk el, ahol először a helyi Gyöngyfűző szakkör munkáiból készült kiállítást tekintettük meg, majd a fagyizás után Miklósné Tasi Edit a Tagintézményünk vezetője bemutatta nekünk a Törőcsik Mari Emlékházat. Délután finom csokitortával zártuk napközis táborunkat.