Májusi eseményeink

Vámos Robi pályázatának köszönhetően részt vehettünk a rendhagyó rajzóráin, ugyanis május 10-én újra ellátogatott hozzánk. Robi ismét elvarázsolta a gyerekeket stílusával, humorával. Gyermekközpontú órái mindig élménydúsak és minden percét élvezik a hallgatói.

A Madarak és Fák napja tiszteletére a Bükki Nemzeti Park szakembere, Borbáth Péter és Sipos Mónika tanító néni vezetésével ismerkedtek a gyerekek a pélyi szikesek növény és állatvilágával Tarnaszentmiklós Ludas területén.

A Gyermek- és családi napunk az „Integrált térségi gyermekprogramok a Hevesi járásban” pályázat támogatásával valósulhatott meg. Délelőtt környezetvédelmi előadáson és vetélkedőn vehettek részt a gyerekek. Majd sportos feladatok következtek az udvaron. Délután már a szülők segítségével gyöngyöt fűztek, kitűzőt készítettek diákjaink. A nap zárásaként, pizzával, üdítővel vendégeltük meg a jelenlévőket, sőt egy labda volt minden gyerek jutalma.

A „Fut a Heves” sporteseményen Bredier Hugó 4. osztályos tanuló 3. helyezést ért el a saját korcsoportjában.