Tarkabarka est

2022. május 20-án péntek este egy nagyszabású rendezvény keretében felléptek iskolánk tanulói a hevesi Művelődési Központ színpadán. A világjárvány miatt sajnos az elmúlt két tanévben ez a rendezvényünk is elmaradt, de idén végre bemutatkozhattak tehetségeink a szülők és érdeklődők népes közönsége előtt.

A nyolcadik osztályos tanulók bécsi keringője nyitotta az estet, majd a zeneiskolás növendékek hangszeres bemutatója, a kamarakórus, a nyolcadikos lányok keringője és az alsó tagozatos osztályok néptáncos csoportjai mutatkoztak be. Meglepetés volt Andrási István táncpedagógus szóló előadása, mellyel nagy sikert aratott.

A program méltó zárása volt a záró tánc, melyet szintén a csodálatos ruhákban megjelenő nyolcadikos párok mutattak be.