Hírek

Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Verseny

2022. május 6-án került megrendezésre aHevesi József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Körzeti Tagiskolájábana Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Verseny. A 3-8. osztályos tanulók mérték össze tudásukat anyanyelvből és  angol és német nyelvből. Iskolánkat több tanuló  is képviselte, akik kimagasló eredményeket értek el. Zsákai Lili 6.osztályos tanuló az anyanyelvi megmérettetésen 3. helyezést ért el. Felkészítő pedagógus: Abriháné Karniczki Csilla tanárnő. Angol nyelvből három tanulónk is dobogón végzett. A 7. osztályosok közül Gyarmati Zsófia 1. helyezett, míg Mátyás Boglárka 2. helyezett lett. Zsapka József 8. osztályos diákunk két díjat is kiérdemelt. Angol nyelvből az 1. helyezést érte el és ő lett a Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Verseny legeredményesebb felső tagozatos tanulója is. Felkészítő pedagógusuk: Mohácsik Melinda tanárnő. Az eredményes felkészüléshez és szerepléshez gratulálunk!

(Zsapka József betegség miatt nem szerepel a képeken.)