Fenntarthatósági témahét

Iskolánkban 2022.04.25-29. között megrendezésre került a Fenntarthatósági témahét. A gyerekek két délután vehettek részt játékos programokon. Hétfőn az alsó tagozat az egészséges és fenntartható táplálkozással foglalkoztak: készítettek egy napi étrendet, puzzle-t raktak ki és játékos rajzos feladat segítségével beszélték meg melyik étel miért egészséges. A felső tagozat a szelektív hulladékgyűjtés jegyében mozgásos sorverseny jellegű játékokat játszottak műanyagpalackokkal, kupakokkal. A szerdai napon az alsós gyerekek vettek részt a sorversenyen, a felsős diákok pedig egy heti étrendet készítettek.

A programok mellett a héten a fenntarthatóság logóját gyűjthette minden osztály. Az eredményhirdetésre csütörtökön került sor.