Farsang

A fennálló járványhelyzet miatt idén sem tudtunk hagyományainkhoz hűen farsangi bált rendezni tanulóinknak.

Február 11-én iskolánk diákjai osztályszinten farsangi álarc készítéssel elevenítették fel a farsanghoz kapcsolódó hagyományt. Szebbnél szebb, ötletesnél ötletesebb álarcok készültek az osztályokban. A Velencei karnevál álarcától a busóálarcokig, nagyon sok féle álarccal találkozhattunk a nap végén. A gyerekek nagy örömmel vettek részt a kézműves foglalkozáson.

Február 18-án, az iskola farsangi hagyományát felidézve tombolahúzást rendeztünk a gyerekeknek. Rengeteg tombolanyeremény várt gazdára a gyerekek nagy örömére. Az iskola minden tanulójára rámosolygott a szerencse, mert szinte kivétel nélkül mindenki nyert valamit.