Családi nap a plébánián

Több év kihagyás után 2022. május 14-én, szombaton ismét megrendezésre került családi napunk. Bódor Istvánné igazgató asszony és Nagy István plébános úr köszöntője után Nagyné Gulyás Katalin, Bárány Csilla és Tóth Szidónia, zeneiskolás pedagógusok műsora nyitotta meg a délutánt. Nem maradhatott el a hagyományos családi totó sem, amit minden évben Szalai József diakónus úr állít össze. Az Egészség Fejlesztési Iroda képviselői, Vörösné Kis Noémi vezetésével játékos, egészségmegőrző feladatokkal várták a résztvevőket. A délután további része is színes programokat biztosítottunk a családoknak. Élő darts, táncház, kézműves foglalkozás, csillámtetoválás, készségfejlesztő játékok kipróbálására volt lehetőség.

A gyönyörű napsütéses idő, a remek hangulat, a finom ételek, a jó programok tették emlékezetessé a délutánt.