Zrínyi Ilona matematika verseny

Márciusban oldották meg a Zrínyi Ilona Matematikaversenyre jelentkezett tanulóink a megyei forduló feladatait. A koronavírus járvány miatt ezt a fordulót is helyben kellett megírni. Így az iskola könyvtárában Szécsi Milán a 3., Ari Barnabás és Kocsis Gergely a 4., Pálosi Zsombor az 5., Mlinkó Áron a 6. és Besenyei Péter a 8. osztályból mérette meg magát ezen a versenyen. A matematikai tudás mellett a logikai gondolkodás is alapja a feladatok sikeres megoldásának. A legjobb eredményt Besenyei Péter érte el.

Gratulálunk tanulóinknak, kívánjuk, hogy továbbra is szeressék a matematikát és műveljék azt minél magasabb szinten!

Köszönjük a felkészítő tanárok, Varnyu Józsefné, Magyar Lászlóné és Dávid Benedek munkáját.