Hírek

Szép sikerek a Víz világnapi rajzpályázaton

A Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola a 2021/2022-es tanévben is megrendezte alkotói pályázatát, melyre iskolánkból is sokan neveztek. Az idei évben VÍZHANGOK címmel meghirdetett, a vízzel kapcsolatos, vízről szóló zeneművek, dalok, különböző zenei alkotások megjelenítése volt a feladata a pályázóknak. Legnagyobb örömünkre több tanulónk is helyezést ért el, az okleveleket és jutalmakat március 24-én vehették át a Hevesi Művelődési Központban.

I. helyezést ért el Bartók Viktória 7. osztályos tanulónk.

II. helyezett lett Szabadi Barbara 6. osztályos, Mladoniczki Lili 8. osztályos és Varnyú Denisz 8. osztályos tanuló.

III. helyezést ért el: Kis Virág 5. osztályos és Andó Krisztina 8. osztályos tanuló.

Gratulálunk a szép eredményekhez, köszönjük a felkészítő munkáját Kovács László tanár úrnak.