Hírek

Öt éves a Rózsafüzér Társulatunk

Öt éve már, hogy megalakult Rózsafüzér Társulatunk. Az alapítás gondolata Szalai József diakónus úrban fogalmazódott meg. Magyar Lászlóné és Szécsi-Török Éva bokoranyák irányításával, Varnyu Józsefné önkéntes segítővel nagy-nagy türelemmel és szeretettel imádkozzák a katolikusok egyik legismertebb és legszebb imádságát. Rendhagyó kereteken belül került sor a születésnapi megemlékezésre. A torta elfogyasztása közben a társulat tagjai örömmel osztották meg egymással az elmúlt öt év legszebb emlékeit. A kirándulások, a rendezvényeken való részvétel mellett a Szent István Rádióban elimádkozott Rózsafüzér is emlékezetes pillanata volt a társulat mindennapjainak.

Isten áldását kérve további működésükhöz, kívánunk nagyon boldog születésnapot iskolánk Rózsafüzér Társulatának!