Korcsolyáztunk

Január 31-én délután 31 fő 5-6. osztályos tanulóval és a tanulószobás csoporttal korcsolyázni mentünk Hevesre.

Izgatottan vettük lábunkra a korcsolyát, miután hatalmunkba kerítettük a pályát.

Előzetes tapasztalatunk nem volt e téren, mégis hamar elsajátítottuk a helyes technikát, így rövid „bemelegítés” után már vidám zenei aláfestésre egyre ügyesebben korcsolyáztunk. Bár sokat elestünk, senki nem panaszkodott fájó végtagjaira. A hazafelé tartó busz indulásáig maradt még egy kis időnk, addig a büfében oltottuk szomjunkat.

Kellemesen elfáradva, de maradandó élményekkel tértünk haza. Másnap a kék-zöld foltok emlékeztettek bennünket előző napi programunkra.

Megegyeztünk abban, hogy közösségépítés céljából mihamarabb szervezünk hasonló kiruccanást!

Erdész Katalin, Pósáné Szabó Zsuzsanna, Rácz György