Hírek

„Jön a tavasz, megy a tél…”

Februárban már mindnyájan a tavasz közeledtét vártuk. Megemlékeztünk Szent Balázs püspökről, akit a torokbetegségek gyógyítójaként tisztelhetünk. Liga Konrád atya bennünket is Balázsáldásban részesített.

A kézműves foglalkozások, rajz- és technika órák is a tavaszvárás jegyében teltek el ebben a hónapban.

Február 11-én, a Lázár Ervin Program keretében a Babszem Jankó Bábszínház művészei jártak iskolánkban, akiknek színvonalas, interaktív előadásában A három kívánság című mesét tekinthettük meg.

A következő napok a Farsang jegyében zajlottak. Jelmezt és álarcokat terveztünk.  Tanulóink nagy élvezettel készítették a farsangi dekorációkat, bohócokat. Lelkesen tanulták a verseket, táncokat és a mesejelenetet is. Farsangi délutánunkon mindenki evett, ivott és nagyon jól szórakozott. Támogatóinknak és a szülőknek köszönhetően a jelmezversenyben résztvevők ajándékot kaphattak. Minden gyerek tombolája nyert, ezért diákjaink nyeremény csomaggal térhettek haza ezen a napon. Köszönjük mindenkinek, aki valamilyen formában támogatta rendezvényünket!