„Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért” és októberi eseményeink

Az Idősek Világnapján, október 1-jén, a tarnaszentmiklósi Kultúrházban verssel, tánccal köszöntöttük a szépkorúakat.

Október 4-én, az Állatok Világnapján megemlékeztünk Assisi Szent Ferencről, aki a 3. osztályosok védőszentje is egyben.

Október 15-én ismét ellátogatott hozzánk Vámos Robi művész-mentor, aki tavaly újjá varázsolta jellegzetes rajzával iskolánk folyosóját. Mostani interaktív, rajzos foglalkozását is nagyon élvezték tanulóink. Mindig lelkesedéssel fogadják Robit diákjaink. Rendhagyó, önbizalom növelő rajzórái után pozitívabbak, önállóbbak, motiválhatóbbak lesznek. Minden gyereket és felnőttet elvarázsol „ragyogó” ötleteivel és stílusával.

Október 18-án mi is csatlakoztunk az „Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért” a világ egységéért és békéjéért mozgalomhoz, melyet a Szent István Televízió You Tube csatornáján követtek tanulóink.

Október 23-án, a Nemzeti ünnepen, koszorúzással, verssel és lyukas zászlókkal tisztelegtünk az 56-os forradalom hősei előtt.