Hírek

Európai Diáksport Napja iskolánkban

Szeptember 24-én iskolánk is csatlakozott az Európai Diáksport Napjához. Aerobik bemelegítéssel kezdődött a program, modern zenére, ami biztosította a 2021 méteres futáshoz a megfelelő pulzusszámot. A futóversenyek győztesei boldogan álltak a dobogóra és vették át oklevelüket.
A váltóversenyek, ügyességi vetélkedők, kötélhúzás, zsákban futás mindenki számára változatos sportolási lehetőséget nyújtott. Természetesen az idei évben is kiemelt szerepet kaptak a labdajátékok, a legtöbben fociztak.
Ebben a járvány terhelte időszakban az egyik legfontosabb feladat az immunrendszer erősítése, melyet az egészséges táplálkozás mellett leginkább a szabadban végzett sportolással tudunk megtenni. Ez a nap kiváló lehetőség volt arra, hogy mindezt minél alaposabban tudatosítsuk tanulóinkban.