Hírek

Bozsik torna őszi fordulója Pélyen

Az őszi szünet előtti hétfőn lezajlott a Bozsik-torna őszi fordulója. A futball szeretete újból összehozta a Tiszavidék hevesi csoport csapatait, s remek időjárási körülmények közepette zajlottak az izgalmas mérkőzések, melyek után a csoportok állása így alakult:

  1. korcsoport
1. Tarnabod 4 p (jobb gólkülönbség)
2. Pély 4 p
3. Tiszanána 0 p
  1. korcsoport
1. Tarnabod 6 p
2. Pély 3 p
3. Tiszanána 0 p
  1. korcsoport
1. Tarnabod 6 p
2. Pély 3 p
3. Tiszanána 0 p

Lányok

1. Pély 6 p
2. Kőtelek 3 p
3. Tiszanána 0 p

A jászberényi körzeti döntőbe a csoportok legjobbjai indulhatnak majd késő tavasszal. Köszönjük a szurkolóknak, hogy csapatainkat szponzorálták, a frissítő üdítőt, energiapótló édességet nagy örömmel fogyasztották el tanulóink.

A következő, téli fordulót Tiszanánán rendezik majd, addig is jó felkészülést kívánunk focistáinknak.