Te Deum 2021

Rendhagyó Te Deum keretében adtunk hálát!

A hagyományos hálaadó szentmisénket idén különleges keretek között ünnepeltük.  Június 14-én iskolánk belső udvarán tanulóink és pedagógusaik gyűltek össze az ünnepi alkalomra. A szertartást Nagy István plébános úr, iskolánk lelki vezetője mutatta be és kérte az Úr áldását az iskola tanulóira és dolgozóira. Az atya kiemelte, hogy a nyári szünetben fontos a pihenés, a kikapcsolódás, az új élmények szerzése, de nem szabad ezzel minden mást eldobni. A templom nem zár be, Isten mindig vár ránk ezért ne feledkezzünk meg róla a szünidőben sem.

A szentmise után plébános úr kiosztotta a kimagasló hitéleti tevékenységért járó jutalmakat, azok számára, akik példaként állnak iskolánk közössége előtt.

Jó pihenést és élményekben gazdag nyári szünetet kívánunk minden diákunknak.