Hírek

Blog bejegyzések

Avatás és díjátadó

Avatás és díjátadó ünnepség a hevesi Szent Gellért iskolában

2021. június 4-én reggel végre együtt lehettünk iskolánk belső udvarán diákok, pedagógusok és az iskola dolgozói.. Egy meghitt ünnepség keretében, kis műsorral mutatkoztak be az első osztályos tanulók, és avatásukra is sor került. Köszönet és elismerés a felkészítő pedagógusoknak, Csintalanné Magyar Henrietta, Molnárné Gyarmati Szilvia tanító nőknek, és Szabó Zoltán táncpedagógusnak.
A program díjátadásokkal folytatódott, ahol az iskola közössége előtt vehették át jutalmukat azok a tanulók, akik a közelmúltban szervezett versenyeken, pályázatokon értek el kimagasló eredményeket.
Végezetül a Szülői Munkaközösség vezetője Tóth Ferencné, a Gyermeknap és a Pedagógus nap alkalmából egy kis meglepetéssel készült az iskola valamennyi tanulójának és dolgozójának.