Gyermeknap

2018.június 14-én iskolánk gyermeknapot szervezett.

Reggel 8 órakor iskolagyűléssel kezdtük a napot. Imával hálát adtunk a Jó Istennek sikeres tanévünkért. Majd Bódor Istvánné igazgató nő okleveleket, emléklapokat adott át azoknak a tanulóknak, akik egész évben jeleskedtek sportban, tanulmányi munkában, közösségi élet szervezésében.

Ezt követően a diákönkormányzat ismerte el az alsós kis diákok teljesítményét.

Majd kezdetét vette az egész napos minden igény kielégítő gyermeknapi szórakozás.

Az alsó tagozatos tanulók vidám, zenés meseelőadáson vettek részt, majd tízórai után bohócok szórakoztatták őket. A felsősök már délelőtt birtokba vették a különféle játékokat. Programjaink közt szerepelt a gokart, rodeó bika, ugrálóvár és trambulin is. A gyerekek örömére arcfestés, karikatúrarajzolás, lufihajtogatás, csillámtetoválás is volt. Az összes tanuló ihatott finom jégkását. Az ebéden kívül banán, süti, pizza is várt a boldog gyerekekre. A hangulatot a jó zene is fokozta. Mindenki megtalálhatta a kedvére való programot, így egy igazán élvezetes gyermeknapot sikerült diákjainknak szervezni, melyet köszönünk szponzorainknak.