OTP Bozsik-torna fordulója Pélyen

Az OTP Bank Bozsik-program intézményi labdarúgó tornájának jászsági csoportjában 2018. április 20-án volt az utolsó forduló, melyet Pélyen rendeztünk. Jászkisér, Jászladány, Szentmártonkáta, Tiszanána, Tiszasüly és Pély település 12 csapata mérte össze focitudását ezen a délutánon, hogy eldöntsék, kik vehetnek részt a szolnoki döntőben. Iskolánk négy csapattal nevezett, a IV. korcsoportban a 7-8. osztályos fiúknak sikerült megszerezni az első helyet, így ott lehetnek a döntőben. A többiek is szép teljesítményt nyújtottak, bár a továbbjutást nem sikerült kiharcolniuk, de a torna során végig sportszerűen és kitartóan küzdöttek.

Külön köszönjük Rácz György tanár úr, Gyetvai Ferenc és Kis Tibor iskolai dolgozók fáradságot nem ismerő munkáját. Továbbjutott fiainknak pedig eredményes szereplést kívánunk a szolnoki döntőben!

 

április 24, 2018

Vélemény, hozzászólás?