HAPPY-HÉT és Víz Világnapja Tarnaszentmiklóson

Idén március 19-23. között immár harmadik alkalommal rendeztük meg iskolánkban a gyerekek körében méltán népszerű HAPPY-HÉT programot.

A folyadékpótlás fontosságát kiemelő és egyúttal a vízfogyasztást népszerűsítő hétre meglepetéssel készültünk. Vízizsaru-szolgálatot szerveztünk a gyerekeknek. A kis vízizsaruk feladata volt, hogy figyelmeztessék társaikat a vízivás fontosságára és ellenőrizzék, hogy senki se bánjon pazarló módon a vízzel.

Március 22-én megemlékeztünk a Víz Világnapjáról is. Filmvetítéssel, játékos, ügyességi feladatok megoldásával, ásványvízkóstolóval hívtuk fel a figyelmet arra, hogy ennek a mindannyiunk számára nélkülözhetetlen kincsnek a védelme nagyon fontos, közös kötelességünk.

Bízunk benne, hogy a héten zajló programok hozzájárultak ahhoz is, hogy tanulóink majdan egészségtudatos felnőttekké válva beépítsék mindennapjaikba az így elsajátított ismereteket.

április 5, 2018

Vélemény, hozzászólás?