Ballag már a vén diák…

Minden tanév legmeghatóbb rendezvénye a ballagás. Idén június 22-én került sor a 24 nyolcadikos diák búcsúztatására. Iskolánk tornatermét népes közönség töltötte meg: szülők, rokonok, barátok és az iskola diákjai, pedagógusai.

A megható ünnepi műsor része volt az útravalók, kitüntetések és bizonyítványok átadása is.

Nyolc évig kitűnő tanulmányi eredményért kaptak elismerést: Rajnai Dominik, Somodi Gréta és Zsákai Lili.

A Természettudományos díjat Rajnai Dominik, a Talentum díjat Somodi Gréta, a Balassi díjat idén Szilágyi Luca vehette át. A Magyar Diáksport Szövetség elismerését Szabó Bálint az országos 7. helyezésért kapta meg.

Szívből gratulálunk, és sikeres középiskolai éveket kívánunk valamennyi nyolcadikos diákunknak!