Pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége

Pély

  Név Munkakör Képzettség
1. Andrási Edit tanító általános iskolai tanító (technika szakkollégium); Waldorf-általános iskolai szakpedagógus
2. Ari-Csomós Dóra tanító általános iskolai tanító (informatika műveltségi terület)
3. Bóta Józsefné tanító általános iskolai tanító (népművelés szakkollégium)
4. Dávid Benedek tanár matematika-technika szakos általános iskolai tanár; szakvizsgázott pedagógus – egyéni bánásmód, differenciált tanulásszervezés szakterület
5. Erdész Katalin tanár gyógypedagógus (tanulásban akadályozottak pedagógiája szak); okleveles biológiatanár
6. Gyarmati Eszter tanár magyar-orosz szakos általános iskolai tanár; német szakos általános iskolai tanár; okleveles angoltanár; hitoktató
7. Kakuk Bernadett tanító alapszakos szabad bölcsész (esztétika)
8. Magyar Lászlóné tanító általános iskolai tanító (magyar nyelv és irodalom műveltségi terület); szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető – 3H specializáció szakterület
9. Miklósné Tasi Edit tanító,
tagintézmény-vezető
általános iskolai tanító (magyar szakkollégium); nyelv- és beszédfejlesztő pedagógus; szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
10. Pósáné Szabó Zsuzsanna tanulószobai foglalkozást tartó pedagógus szociálpedagógus; hitoktató
11. Prokai Zoltánné tanító általános iskolai tanító (technika speciális kollégium)
12. Rácz György tanár testnevelés szakos tanár
13. Török Éva tanár okleveles magyartanár; okleveles mozgóképkultúra- és médiaismeret-tanár; hitoktató
14. Varnyu Józsefné tanító általános iskolai tanító (könyvtár szakkollégium)

 

Tarnaszentmiklós

  Név Munkakör Képzettség
1. Hanzóné Kurc Márta tanító általános iskolai tanító (orosz nyelv szakkollégium)
2. Szécsiné Bóta Ilona tanító általános iskolai tanító (technika és népművelés szakkollégium)
3. Tasnádi Lászlóné tanító általános iskolai tanító (könyvtár szakkollégium)
4. Vona Dénesné tanító általános iskolai tanító (könyvtár szakkollégium); szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető