3. születésnapját ünnepelte iskolánk Rózsafüzér Társulata

Immár 3 éve annak, hogy 20 tanulóval és 2 bokoranyával megalakult iskolánk Rózsafüzér Társulata. Később többen is csatlakoztak hozzánk. Azóta minden reggel egy nagy szerető közösségben imádkozunk, illetve több kézműves foglalkozást, kirándulást is szerveztünk már a rózsafüzéres gyerekeknek. Hatalmas ereje van a közösségben való imádkozásnak, sokszor kértük már közösen a Szűz Anyát és a jó Istent, hogy gyógyítson meg egy-egy beteg nagymamát, osztálytársat, illetve, hogy segítsenek meg minket abban, hogy a jó úton járjunk.
Most, a nagyböjti időszakban a Fájdalmas Olvasó titkait imádkozzuk, amely során sokat elmélkedünk arról, hogy Jézus a szenvedésével a halál büntetésétől akart minket megmenteni, és kérjük őt, hogy növelje bennünk is az Atya iránti odaadást.
Emellett szántunk egy kis időt az ünneplésre is, ugyanis egy tortával leptük meg a rózsafüzéres diákokat, és beszélgettünk arról, mennyi mindent éltünk már át együtt.

március 24, 2020