Étkezéssel kapcsolatos tájékoztató

Tisztelt Szülő!

Iskolánkban a rászoruló tanulók részére – a felmért igények alapján – az étkeztetést 2020. március 18-tól biztosítjuk.
A tanulók étkezése a jogszabályi előírásoknak megfelelően kizárólag elvitellel lehetséges: a konyha lezárható dobozban adja ki az ételt a jogosult gyermek szülője, más törvényes képviselője, vagy a szülő, más törvényes képviselő által megbízott személy részére.

Az étel kiadásának helye: 3381 Pély, Tarnai u. 3. (Óvoda konyha)

Az étel kiadása az étkezési napokon 11.30 – 12.30 óra között történik.

A rendkívüli helyzetre való tekintettel arra kérjük önöket, hogy csak egy személy jelenjen meg az étel átvételére!
Amennyiben az étkezést nem szeretné igénybe venni a következő munkanapon, azt előző nap 10 óráig kérjük lemondani!
Étkezés lemondása: 36/469-939
Amennyiben 2 egymást követő nap lemondásra nem kerül az étkezés és azt nem veszik át, a gyermek étkeztetését a továbbiakban nincs módunk biztosítani.

március 17, 2020