Színházlátogatás Egerben

A bűnmegelőzési pályázat 12 tanulója két fő pedagógus kísérővel február 12-én Egerbe látogatott, hogy megtekintsék a Harlekin Bábszínház A dzsungel könyve című előadását. A bűnmegelőzési esetgyakorlat során az előadás egyik legelgondolkodtatóbb üzenete a dzsungel első számú törvénye volt számunkra: elsősorban mindenki a saját életben maradásáért felel.
A színházlátogatás után ellátogattunk az Eszterházy Károly Egyetemre, ahol Török Éva tanárnő röviden bemutatta a célcsoport tagjainak az intézményt. Végül a megyeszékhely, a barokk Eger alaposabb megismerése érdekében a sétálóutcák varázslatos hangulatába vetettük magunkat. Az Egri Csillagok Sétányán büszkén álltunk meg falunk háromszoros Kossuth-díjas színésznője, Törőcsik Mari csillagánál.
Eseménydús, élményekkel teli délután volt ez mindannyiunk számára.

február 15, 2020