Karácsonyi ünnepség

Iskolánkban a karácsonyi ünnepséget 2019. december 19-én, csütörtökön tartottuk.
Nagy István iskolalelkész meggyújtotta az adventi koszorú 4. gyertyáját a Magyar Lászlóné és Varnyu Józsefné felkészítette csoport műsorának keretén belül.
Ezután tanulóink pásztorjátékot adtak elő, melyben Papp Virág csodálatos fuvola játékát is meghallgathattuk. A műsort Török Éva tanárnő tanította be, az alkalmi karácsonyi kórus Miklósné Tasi Edit vezetésével énekelt. A hetedikesek közös énekére Erdész Katalin készítette fel osztályát.
A műsor után került sor a csillagszórók meggyújtására, majd az ajándékok átvételére.
Az idei évben is meglepte tanulóinkat Ágfalvi Imre úr, adományának köszönhetően nagy táblás csokoládé várt minden gyereket a fa alatt. Pély Község Önkormányzata szaloncukrot ajándékozott tanulóinknak. A gyönyörű karácsonyfánk beszerzésében Tót Andrea volt segítségünkre.
Hálásan köszönjük támogatóink adományát, mellyel még meghittebbé tették iskolai karácsonyi ünnepségünket.

január 19, 2020