Tanévzáró 2019

Június 19-én ünnepélyes keretek között bezártuk a 2018-2019-es tanévet. Meghívott vendégeink, szülők, rokonok és persze tanulók, iskola dolgozói együtt örültünk, hogy ennek a tanévnek is vége lett! A legszebb eredményt elért tanulókat külön jutalmaztuk. Nagyon büszkék vagyunk azokra a diákokra, akik a tanév során kitűnő eredményt értek el, azaz bizonyítványukba csak ötös osztályzat került.
Kitűnő tanulóink:
1. osztály: Ari Barnabás, Farkas Antónia, Kocsis Gergő, Somogyi Kíra Szamóca
2. osztály: Szvoboda Blanka, Varnyú Liliána
3. osztály: Kiss Noel, Papp Virág Anna, Vona Dorina Regina
5. osztály: Andó Krisztina, Besenyei Péter
6. osztály: Heszpuk Nikoletta, Pálosi Gréta, Szécsi Bence Gergely
7. osztály: Nász Luca, Szabó Brigitta
8. osztály: Besenyei Orsolya
Jutalmat kaptak a közösségi élet legaktívabb tagjai, a művészetek, sport területén élenjáró tanulók.
Az évzárót az 5. osztály vidám tánca, valamint Besenyei Péter és Varnyú Denisz néptánca színesítette.

Ekkor köszöntünk el Bóta Józsefnétől is, aki a tanév végeztével nyugdíjba vonul. Sok-sok virág, vers, szeretetteljes mosoly és könnytől csillogó szempár jelezte, hogy Jutka tanító néninek milyen hálásak vagyunk azért az áldozatos nevelő-oktató munkájáért, amit 40 évig végzett iskolánkban.

 

július 29, 2019