Az Apollo Tyres Gumigyár képviselője látogatta meg a pályaválasztás előtt álló diákokat

2019. január 16-án az Apollo gumigyár képviselője látogatott iskolánkba, hogy segítse a 8. osztályos diákok pályaorientációját. Az előadás során megismerhettük a duális képzés felépítését, valamint betekintést nyerhettünk a gumigyárban folyó munkálatokba is. Alapos tájékoztatást kaptunk a szakmai gyakorlatról, az ösztöndíj lehetőségekről, illetve a tanulmányi követelményekről is. Örömmel láttuk, hogy iskolánk korábbi tanulói is szerepelnek a gyár bemutatásáról szóló felvételeken. Több tanuló érdeklődését is felkeltette az előadás, így valószínűleg lesznek olyanok, akik gumiabroncsgyártóként folytatják tanulmányaikat.

január 22, 2019