Karácsonyi ünnepség

Iskolánkban a karácsonyi ünnepséget már december 19-én, szerda délután megtartottuk, mivel sok tanulónk az ezt követő napokban Erzsébet-karácsony pályázaton, illetve Bozsik focitornán vett részt.

A műsor keretén belül először pásztorjátékot adtak elő tanulóink, majd a 6. osztály megható közös éneke következett. Ünnepségünkre meghívást kaptak az Idős-Töltés program résztvevői is. Végül a csillagszórók meggyújtására, majd az ajándékok átvételére került sor.

Az idei évben is meglepte tanulóinkat Ágfalvi Imre úr, adományának köszönhetően nagy táblás csokoládé várt minden gyereket a fa alatt. Szaloncukor is bőségesen jutott mindenkinek, melyet Sznopek Ferenc, Vígh Ferenc és Pély Község Önkormányzata ajándékozott tanulóinknak. Az aulánkat díszítő gyönyörű ezüstfenyő beszerzésében Kakukné Tót Andrea volt segítségünkre. Hálásan köszönünk minden önzetlen felajánlást és segítséget támogatóinknak.

január 4, 2019