Európai Diáksport Napja Pélyen 2018

2018. szeptember 28-án iskolánk is csatlakozott az Európai Diáksport Napjához.
Jó hangulatú zenés aerobikkal melegítettünk be a 2018 méteres futásra. Ebéd után választhattak a tanulók, hogy a sportnapon játékos ügyességi csapatversenyekben, váltóversenyekben kívánnak részt venni, vagy az osztályok közötti labdarúgó bajnokságba kapcsolódnak be. A nevezett tanulókból négy fiú és egy lány csapat alakult, akik között körmérkőzéses formában rendeztünk tornát. Izgalmas mérkőzéseken nagy lelkesedéssel, végig sportszerű játékkal vettek részt a gyerekek, sok esetben csak büntető rúgások döntöttek egy-egy csapat javára.
A résztvevők nagyon jól érezték magukat, az Európai Diáksport Napja szeptemberben jó ráhangolódás a tanévre. A sport szeretete, az együtt mozgás öröme volt az idei évben is a rendezvény legnagyobb hozadéka.

november 20, 2018