OTP BOZSIK-TORNA DÖNTŐ

“A DOLOG LÉNYEGE AZ, HOGY A FOCI VALÓSÁGOS DOLOG.
FOCI KÖZBEN BIZTOSAN VAGYUNK.”
(ESTERHÁZY PÉTER)

Az OTP Bank Bozsik-program intézményi labdarúgó tornájának döntőjét 2018. május 20-án rendezték meg a Szolnoki Tiszaligeti Stadionban. 30 csapat részvételével, közel 300 gyermek focizott ezen a napon!  Iskolánkat a IV. korcsoportban a Burai Ákos, Burai Márió, Burai Rómeó, Fábián Bálint, Fábián Dénes, Kalmár Norbert, Nagy Csaba, Pócsi János, Tenyeri Milán összeállítású csapat képviselte. Hősies küzdelemben, fegyelmezett játékkal végül a 4. helyen végeztek a nyolc csapat közül. Burai Rómeó 8. osztályos tanuló a legjobb játékosoknak járó különdíjban részesült.

Gratulálunk focistáinknak és felkészítőjüknek, Rácz György tanár úrnak!

május 24, 2018

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.