Anyák napja

Iskolánk tanulói is köszöntötték anyák napján az édesanyákat, nagyanyákat, keresztanyákat. A felső tagozatos tanulók osztályfőnökeikkel ajándékot készítettek ezen alkalomból, s vitték haza, hogy május első vasárnapján köszönthessék szeretteiket. Az alsósok május 7-én délután adták elő anyák napi köszöntő műsorukat osztálytermeikben. Az év során kialakult jó kapcsolatot folytatva a rendezvényre meghívtuk a helyi hívőközösség időseit is, akik nagy örömmel fogadták invitálásunkat és vettek részt programunkon. A megjelentek nagy száma, a könnyes szemű felnőttek, az ünneplőbe öltözött gyerekek örömtől és izgatottságtól ragyogó arca, műsora meghitt hangulatot teremtett az osztálytermekben. Egy pillanatra úgy tűnt, mintha megállt volna az idő, múltat, jelent egyszerre éreztük ezekben a percekben, tőlünk távol- és jelenlévő édesanyákra gondolva Dsida Jenő soraival szívünkben mentünk haza az ünnepségről: „Köszönöm Istenem az édesanyámat.”

 

május 15, 2018

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.