Sportversenyek

Nagyszerű eredmények atlétikában

Iskolánk atlétái nagy számban vettek részt a városi és megyei atlétikaversenyen és kiváló eredményeket értek el.

Városi döntő eredményei:

Rácz Tibor 1. hely távolugrás

Balázs Boglárka 1.hely távolugrás

Rácz Szabolcs – 1.hely 600 m síkfutás, 1. hely 60 m síkfutás,-1.hely 4×100 m váltófutás

Molnár Dániel 1.hely kislabdahajítás,1. hely 4×100 m váltófutás

Szó András 1.hely 4×100 m váltófutás, 3. hely 60m síkfutás

Zsidó Márton 1.hely 4×100 m váltófutás

Juhász Janka 2. hely távolugrás

Pataki Renáta 2.hely 60m síkfutás

Nagy Petra 2.hely távolugrás

Tajti Péter 3.hely 1500 m síkfutás

Csernei Fanni 3.hely 600 m síkfutás, 3. hely kislabdahajítás

Zsemberi Martina 3. hely távolugrás

Gulyás Dávid és Nagy Béla távolugrásban értek el szép eredményt

4 próba csapatunk első helyen zárta a városi versenyt.

Csapattagok: Rácz Szabolcs, Molnár Dániel, Szó András, Zsidó Márton, Zsidó Mátyás, Kőmíves László, Barkóczi Zsombor

Megyei döntő eredményei:

Rácz Szabolcs 1. hely 600 m síkfutás, 2.hely 60 m síkfutás

Nagy Petra 2.hely távolugrás,

3. hely 4×100 váltófutás  Csapattagok: Rácz Szabolcs, Molnár Dániel, Szó András, Zsidó Márton

Rácz Szabolcs 600 m síkfutásban országos döntőbe jutott

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola nyerte az első ízben megrendezett Szent János Kupát.

2017 május 6.-án rendezték meg Tenken az első Szent János Kupát. A megmérettetésen 8 csapat- Kál, Adács, Pély, Eger, Tenk, Füzesabony, Tiszafüred és Heves – katolikus iskolái mérték össze tudásukat. Intézményünk focistái magabiztos játékkal hódították el a kupát.

Csapattagok: Balázs Dániel, Molnár Dávid, Betenbuk József, Horváth Bence, Gulyás Dávid, Lólé Szebasztián, Danyi Mihály, Nagy Béla.

Balázs Dániel lett a torna gólkirálya.

 

MEZEI FUTÁS – DIÁKOLIMPIA

IV.korcsoport (7-8. osztály): Bendik Dávid, Gulyás Dávid, Rácz Tibor

Városi I. hely csapatban

Bendik Dávid

Városi II. hely egyéniben

Megyei  VI. hely csapatban

III.korcsoport (5-6. osztály): Zsidó Márton

Városi III. hely csapatban

Felkészítő tanár: Mátyás Ferenc

Fut a Heves őszi forduló- Heves

2008-2009:

2.hely Kaslik Janka

3.hely Balogh Emma

2004-2005:

2.hely Csernei Fanni

2002-2003:

3.hely Juhász Janka

Praxisközösségi sportnapok – Jászapáti

Balogh Emma, Juhász Mirjam, Kolláth Kornél, Racsek Zoltán, Horneczki Erik, Pikula Sára, Csintalan Kristóf, Divald Mátyás, Mikó Orsolya, Gulyás Liliána, Bányácski Norbert, Barkóczi Márk, Kovács Enikő, Mészáros Kitti

Felkészítő tanár: Szedlák Péter

Szent Gellért – heti játékos sportverseny – Szent Gellért Katolikus Általános Iskola 

Mészáros Kitti, Barkóczi Márk, Gulyás Liliána, Divald Mátyás, Balogh Emma, Kolláth Kornél, Lászka Dóra, Sárközi Martin II. helyezés

Felkészítő: Szedlák Péter