Egyéb versenyek

A Böngész országos levelező verseny – KELTEGETŐ csapatversenyén II. helyezést ért el  iskolánk  3. osztályos csapata.

Tagjai: Gulyás Liliána, Szabó Janka, csintalan Kristóf, Kovács Kristóf

MINI-KRESZ Pindúr-Pandúr Ki Mit Tud országos vetélkedőjén iskolánk második osztályos tanulói vettek részt. A verseny célja, játékos eszközökkel segíteni a kulturált és balesetmentes közlekedésre való nevelést.
A csapat tagjai közül 4 fő elméleti, 4 fő gyakorlati versenyen vett részt.
Az egész napos rendezvényen 78 iskola közül sikerült a 7. helyet megszerezni, melyért más ajándékok mellett egy vadonatúj kerékpárt is nyertünk.
A közlekedési ismeretek megszerzését már alsós korban el kell kezdeni és remélem a jövőben több hasonló versenyen is csillogtathatják tudásukat a gyerekek.

Csapattagok:

Racsek Zoltán, Prokai Teodor, Mátyás Boglárka, Haár Nina Zsófia, Balogh Emma, Kaslik Janka, Ötvös Vivien, Horneczki Erik

2017. május 17-én az Eötvös József Református Oktatási Központ angol nyelvi szép kiejtési versenyén Fodor Anikó 7. osztályos tanulónk a 7.-8.-9. évfolyamos kategóriában 2. helyezést ért el. A verseny a választott angol nyelvű szöveg, valamint egy, a szervezők által megadott idegen tartalom kifejező, értő felolvasásából állt.
Kerékpáros Iskola Kupa
Megyei forduló
4. hely

Divald Dominik, Fodor Anikó, Mátyus Krisztina, Richter Milán

6. hely
Besenyei Panna Orsolya, Mészáros Kitti, Kolláth Márk, Ferencz Szabolcs
Ki a mester két keréken?
Megyei forduló
3. hely
Ollári Márk, Besenyei Panna Orsolya
Lány egyéni 3. hely
Besenyei Panna Orsolya
Felkészítő: Balogh Zoltán
Első alkalommal szervezte meg 2017. április 12-én az EJROK ÁTÁNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA népdaléneklő versenyét. Iskolánkat öt tanuló képviselte: az 5. és 6-os korcsoportban Besenyei Dóra, Lajer Nóra és Fábián Dominika, illetve két 8. osztályos tanuló: Horváth Fanni és Kerek Gábor. A zsűri a sok színvonalas produkció közül Dominikának és Gábornak az előkelő 2. helyezést ítélte.
Gratulálunk a versenyre felkészült tanulóinknak. További sikereket és eredményes versenyzést kívánunk!
Szabadné Dudás Ildikó tanár nő

A Hevesi Rendőrkapitányság megrendezésében részt vettünk a Kerékpáros Iskola Kupa versenyen. A versenyzőknek elméleti KRESZ tesztet és droggal kapcsolatos tesztet is ki kellett tölteniük. Az elmélet után a gyakorlatban is számot kellett adniuk tudásukról. Először egy ügyességi pályán, majd a hevesi forgalomban kellett bizonyítaniuk.

Eredmények:

1.hely

Richter Milán, Divald Dominik, Fodor Anikó, Juhász Janka

2.hely

Kolláth Márk, Mátyus Krisztina, Mészáros Kitti, Ferencz Szabolcs

3.hely

Balla Bence, Somogyi Hanna, Ollári Márk, Besenyei Panna Orsolya

“Egyéni leány”

1.Fodor Anikó
2.Juhász Janka
3.Besenyei Panna Orsolya

“Egyéni fiú”