Művészeti versenyek

Rajzos eredményeink

Szent Gellért Katolikus Általános Iskola Pélyi Petőfi Sándor Tagiskolája által-a Petőfi-nap keretén belül meghirdetett: Arany János versillusztrációs rajzpályázaton- ahol a Családi kör című verset kellett illusztrálni

1-2 korcsoportban. Ötvös Vivien I. hely

                               Mátyás Boglárka különdíj

3-4 korcsoportban: Divald Mátyás  I. hely

Mezőkövesdi Szent István Katolikus Általános Iskola fennállásának 25. évfordulója alkalmából meghirdetett „ Szent István király élete” című rajzpályázaton Misi Laura 5. osztályos tanuló I. helyezést ért el.

Az egészség és a tél című rajzpályázaton Mátyás Boglárka 2. osztályos tanuló II. helyezést ért el. Közel 60 intézményből jelentkeztek a megmérettetésre diákok, a megye és az ország különböző pontjairól, s közel 1300 alkotás közül választották ki a legjobbakat.
A legjobbak közé a hevesi Szent Gellért Katolikus Általános Iskola tanulója is bekerült. Korosztályában 2. helyezést ért el Mátyás Boglárka 2.b osztályos kisdiák.

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella  Szabari Zoltán

„ISKOLAGYÜMÖLCS” – RAJPÁLYÁZAT 2017.

2.b osztály Mátyás Boglárka II. helyezés

Felkészítő: Bolyhos Izabella

Petőfi-nap keretében meghirdetett rajzverseny – Pély

1-2.osztályos korcsoport:

Ötvös Vivien I. helyezés
Mátyás Boglárka különdíj

3-4.osztályos korcsoport:

Divald Mátyás I. helyezés

Felkészítő pedagógus: Bolyhos Izabella, Borbásné Nagy Tünde, Szabari Zoltán

„Szent Gellért, mint tanító” rajzpályázat – Szent Gellért Katolikus Általános Iskola

1-2. osztályos korcsoport:

Ötvös Vivien – I. helyezés

Vereb Jázmin – II. helyezés

Harnos Lilla – III. helyezés

3-4. osztályos korcsoport:

Pál Gábor –  I. helyezés

Csernei Fanni  – II. helyezés

Ollári Márk  – III. helyezés

Mátyus Laura  különdíj

5-6. osztályos kategória:

Magyar Zsanett– II. helyezés

Csernei Fanni  – III. helyezés

7-8. osztályos korcsoport:

Lólé Szebasztián– I. helyezés

Lakatos Cecília Annamária  különdíj

Felkészítő tanár: Bolyhos Izabella, Szabari Zoltán

„Rajzolj te is ÁBÉCÉ-t” rajzpályázat

Haár Nina Zsófia, Mátyás Boglárka 2.b osztály – (közönségdíjas)

Felkészítő tanár: Bolyhos Izabella

„Mentők hívása” rajzpályázat

Bakos Áron, Kolláth Kornél, Kovács Szebasztián, Orosz Imre Simon, Suha János Kevin, Racsek Zoltán 2.a osztály – (közönségdíjas)

Felkészítő tanár: Borbásné Nagy Tünde

UNI BASE KFT által szervezett városi rajzverseny döntője

Gulyás Liliána 3. osztály – II. helyezés

Divald Mátyás 3. osztály – III. helyezés

Felkészítő tanár: Szabari Zoltán

Gárdonyi Géza emlékére kiírt Egri Csillagok illusztrációs rajzpályázat

Csernei Fanni 5. osztály – II. helyezés

Felkészítő tanár: Szabari Zoltán

Eszterházy Károly Gyakorlóiskola által meghirdetett Megyei Vizuális Verseny

5-6. osztályos kategória:

Kovács Veronika – I. helyezés

Csernei Fanni – II. helyezés