Osztályok

1.osztály

Osztályfőnök: Kecskés Tamásné

Napközis nevelő: Besenyeiné Zsidai Mónika

  1. Besenyei Antónia
  2. Bodor Hanna Bianka
  3. Bollók Mercédesz
  4. Danyi Ketrin
  5. Dobóczi Fanni
  6. Ficsór Gréta
  7. Góbor Nikolett
  8. Götz Kinga Brigitta
  9. Horváth Nóra
  10. Kis Flóra Réka
  11. Kovács Gábor
  12. Lászka Dóra
  13. Lövei Richárd
  14. Majoros Eszter
  15. Mezei Ádám Norbert
  16. Molnár Attila
  17. Nagy Lara Zoé
  18. Pál Noémi
  19. Pásztor Richárd Pál
  20. Pataki Dorián László
  21. Pusoma Róbert
  22. Rajnai Dominik
  23. Sárközi Martin
  24. Somodi Gréta
  25. Szabó Bálint
  26. Szászi Kristóf
  27. Szép Kristóf
  28. Szilágyi Luca
  29. Tóth Ferenc
  30. Tríbik Petra
  31. Veréb Zoltán
  32. Zsákai Lili

 

2.a osztály

Osztályfőnök: Borbásné Nagy Tünde

Napközis nevelő: Szedlák Péter

1.Babai Cintia
2.Bakos Áron
3.Balogh Emma
4.Csontos Szabina
5.Gyarmati Zsófia
6.Juhász Mirjam
7.Kaslik Janka
8.Kolláth Kornél
9.Kovács Szebasztián
10.Lakatos Renáta Linda
11.Mészáros Ramóna
12.Nagy Noémi
13.Orosz Imre Simon
14.Ötvös Vivien
15.Racsek Zoltán
16.Suha János Kevin
17.Tóth Vivien

2.b osztály

Osztályfőnök: Bolyhos Izabella

Napközis nevelő: Ficsór Nikolett

1.Bodó Dávid
2.Burai Karolina
3.Farkas Flórián
4.Haár Zsófia
5.Harnos Lilla
6.Horneczki Erik
7.Horváth Mirjam
8.Kelemen Kevin
9.Kis Beatrix
10.Krisztián Dóra
11.Mátyás Boglárka
12.Nagy Emma
13.Nyerlucz Dorina
14.Pikula Sára
15.Prokai Teodor
16.Szabó Maja
17.Tóth Zsombor
18.Vereb Jázmin
19.Zala Viktória

3.osztály

Osztályfőnök: Kozma Péterné

Napközis nevelő: Sárándi István

  1. Bagyura Roland
  2. Balog Ádám Zsolt
  3. Csintalan Kristóf
  4. Csontos Szabolcs Sándor
  5. Danyi Júlia Zsaklin
  6. Divald Mátyás
  7. Gulyás Ervin
  8. Gulyás Liliána
  9. Hanzó Zsófia
  10. Kartali Tímea
  11. Kis Bálint
  12. Kolláth Zsolt
  13. Kovács Kristóf
  14. Kovács Tamás József
  15. Kőmíves Erzsébet
  16. Mezei Bence
  17. Mezei Blanka Angelika
  18. Mikó Orsolya
  19. Minyák Gizella Evelin
  20. Ollári Zsanett
  21. Pál Gábor
  22. Pikula Zalán
  23. Rácz Szabina
  24. Racsek Réka
  25. Szabari Denisz
  26. Szabó Janka
  27. Szemerédi Molli
  28. Tóth Balázs
  29. Tóth Krisztina
  30. Vass Eliot
  31. Zsapka József

 

4.osztály

Osztályfőnök: Tajti Ferencné

Napközis nevelő: Ungváriné Alexy Andrea

  1. Bányácski Norbert
  2. Barkóczi Márk
  3. Berta József
  4. Besenyei Boglárka
  5. Dankó Kornélia Ilona
  6. Danyi Dzsesszika Bettina
  7. Dobóczi Annamária
  8. Forrai Bence
  9. Győr Nikolett
  10. Horneczki Márk
  11. Inczédi Zalán
  12. Kis Márton Tamás
  13. Kovács Enikő
  14. Lólé Lolita Liliána
  15. Mészáros Kitti
  16. Molnár Anikó Nóra
  17. Molnár Lajos Ádám
  18. Molnár Zoltán
  19. Nagy Gyula
  20. Pádár Gina
  21. Pataki Richárd Szabolcs
  22. Pikula Ádám
  23. Révész Gergő
  24. Szalai Zsófia
  25. Szatló Attila
  26. Vereb Martin
  27. Vereb Milán
  28. Völgyi Nóra

 

5.osztály

Osztályfőnök: Szabadné Dudás Ildikó

Napközis nevelő: Szabari Zoltán

  1. Barta Zoltán
  2. Besenyei Balázs
  3. Besenyei Panna Orsolya
  4. Betenbuk Emma
  5. Betenbuk József Levente
  6. Csernei Fanni
  7. Gyetvai Zoé
  8. Győr Gréta
  9. Kecskés Petra
  10. Kovács Veronika
  11. Kőmíves Enikő
  12. Lajer Nóra Krisztina
  13. Lászka Zsófia
  14. Lólé Zomilla Teónia
  15. Mátyus Laura
  16. Misi Laura Kimberli
  17. Nagy Eszter Laura
  18. Nagy Martin Noel
  19. Nagy Petra
  20. Ollári Márk
  21. Orosz Janka
  22. Pikula Máté
  23. Rédei Barnabás
  24. Sárközi Zoltán
  25. Somogyi Hanna
  26. Szuh Viktória
  27. Tóth Evelin
  28. Vágó Eszter
  29. Vass Virág

 

6.a osztály

Osztályfőnök: Verebélyiné Fükő Irén

Napközis nevelő: Gyimesi Attila

  1. André Lili Anna
  2. Barkóczi Zsombor
  3. Betembuk Bence Zsombor
  4. Betenbuk Dóra
  5. Fábián Dominika
  6. Fábián Szilárd
  7. Harnos Dániel
  8. István Nikolett
  9. Kertész Lili Anna
  10. Kolláth Márk
  11. Kovács Ferenc Renátó
  12. Kovács Richárd
  13. Molnár Dániel
  14. Ötvös Szabolcs
  15. Pataki Renáta
  16. Patkovics Dóra
  17. Szabari Dominik
  18. Vereb Zsolt
  19. Zsemberi Martina

 

6.b osztály

Osztályfőnök: Árvainé Lassu Rita

Napközis nevelő: Árvainé Lassu Rita

  1. Agócs Péter Milán
  2. Balázs Dániel
  3. Burai Mendi Ivett
  4. Fábián Zsombor
  5. Götz Henrietta Ildikó
  6. Holló Dávid
  7. Jakab Vivien
  8. Kőmíves László
  9. Magyar Gréta
  10. Magyar Zsanett
  11. Mikó Zoltán
  12. Nyerlucz Vanessza
  13. Sebők Tímea
  14. Szedlák Bence
  15. Szó András
  16. Vágó Viktor
  17. Zombori Lili
  18. Zsidó Márton
  19. Zsidó Mátyás

 

7.osztály

Osztályfőnök: Abriháné Karniczki Csilla

Napközis nevelő: Szőllősiné Rab Sarolta

  1. Balázs Boglárka
  2. Bendik Dávid
  3. Bóta Bettina
  4. Bóta Milán
  5. Danyi Mihály József
  6. Divald Dominik
  7. Ficsór Fanni
  8. Fodor Anikó
  9. Götz András Zsolt
  10. Gulyás Dávid
  11. Horváth Bence József
  12. Horváth János
  13. Kolláth Vivien
  14. Lólé Szebasztián József
  15. Pataki Barbara Kitti
  16. Pikula Zsófia
  17. Rácz Szabolcs
  18. Richter Milán
  19. Sebők Zsuzsanna
  20. Szabó Hanna
  21. Szalai Szabolcs
  22. Visnyóczki Zsombor

 

8.osztály

Osztályfőnök: Mohácsik Melinda

1.André Angelika
2.Balla Bence
3.Burai Krisztián
4.Csáki Marcell József
5.Daczi Dorina
6.Ferencz Szabolcs
7.Galvács Zalán
8.Horváth Patrícia Fanni
9.Juhász Anna
10.Juhász Janka
11.Kerek Gábor
12.Kovács Eszter Alina
13.Lakatos Cecília Annamária
14.Lakatos Letícia
15.Madarász Márk
16.Mága Klaudia Dorina
17.Mátyus Krisztina
18.Migács Titanilla Liliána
19.Nagy Dávid
20.Nagy Petra Alexandra
21.Nagy Béla
22.Rácz Tibor
23.Szabó Virág
24.Tajti Péter
25.Vágó Vivien
26.Vereb Viktória