Gyermekmosoly díj

AZ ÚJTELEPI ÁLTALÁNOS ISKOLA DIÁKÖNKORMÁNYZATÁNAK JUTALMAZÁSI SZABÁLYZATA

JUTALMAZÁSI SZABÁLYZAT

Az alapított díj neve: „Gyermekmosoly”

1. A „Gyermekmosoly” az Újtelepi Általános Iskola Diákönkormányzatának hivatalos jutalma.
  2. Az alapítás éve: 2003.
  3. A díj formája: oklevél.
  4. Az adományozhatók köre: a „Gyermekmosoly” – díj odaítélhető bármely felnőtt korú magyar állampolgárnak (természetes személynek), illetve gazdasági vagy egyéb társaságnak (önálló jogi személynek).
  5. A „Gyermekmosoly” – díjat egy-egy személy vagy társaság több alkalommal is megkaphat, ha arra alkalmasnak ítéli a javaslattevők köre, és meg is szavazzák.
  6. A díj odaítélésének főbb szempontjai: a tanulók, illetve az iskola közvetlen környezetének a javítása, szépítése. Közreműködés az iskolai programok megvalósításában. Nagyobb értékű vagy rendszeres adományok segítségével az iskola tárgyi eszközeinek a fejlesztése.
  7. A javaslattevők köre: az iskola 3-8. osztályos tanulói.
  8. A javaslattétel formája: szavazólap. A szavazólapon szerepeltetni kell a javasolt természetes vagy jogi személy nevét, valamint azt is, hogy milyen indokkal került jelölésre. Az osztályonkénti szavazatokat az osztályfőnökök és a diákönkormányzat tagjai összesítik. A végleges döntést az Újtelepi Általános Iskola Diákönkormányzata hozza meg minden tanév május 31-ig.
  9. A díj átadása: a tanévzáró ünnepélyen az intézmény igazgatója és a diákönkormányzat elnöke és a diákönkormányzat munkáját segítő pedagógus közösen adják át.

Heves, 2003. szeptember 1.

(kép hamarosan)

Sallai Ferencné (2014)

Bíró Katalin (2013)

Grimplinyi Sándor (2012)