Karácsonyi lelki nap a hevesi katolikus iskolában

2020.december 12-én tartotta karácsonyi lelki napját iskolánk közössége. Változatos programokkal, az ünnepre hangolódás jegyében töltötték el ezt a szombat délelőttöt diákok, pedagógusok egyaránt.
Reggel megtekintették azt a szentmisét az osztályok, melynek felvétele kedden készült, az Újtelepi templombúcsú alkalmából.
A nap programja volt még az adventi gyertyagyújtó műsor megtekintése, melyet a 2. a és b osztályok tanulói adtak elő, felkészítőik Kecskés Tamásné, Ficsór Nikoletta, Sárándi István és Molnárné Gyarmati Szilvia tanítók voltak.
Ezt követően az osztályok az iskolai fenyőfára készítettek díszeket, közben pedig a nyolcadikos tanulók megvendégelték iskolatársaikat az udvaron, forró teával és mézes sütivel.

A képeknek helyettesítő szöveget kellene megadni, ami a kép tartalmát mutatja be röviden.  Ha nem írsz hozzá ilyet, jelöld be, hogy díszitésre használt kép.

december 13, 2020