Templombúcsú az Újtelepen

2020.december 8-án kedden, a Szent Gellért Katolikus Általános Iskolaés Óvoda 5. és 6.a osztályos tanulói vettek részt iskolalelkészünk, Nagy István címetes kanonok atya által celebrált misén.
Ezen a Mária ünnepen, a Szeplőtelen Fogantatás ünnepén az Újtelepi templom búcsúját tartottuk. Sajnos a rendkívüli helyzet miatt csak két osztály vehetett részt a szertartáson, de a szombati karácsonyi lelki napon iskolánk valamennyi tanulója és pedagógusai is megtekinthetik a miséről készült felvételt.

A képeknek helyettesítő szöveget kellene megadni, ami a kép tartalmát mutatja be röviden.  Ha nem írsz hozzá ilyet, jelöld be, hogy díszitésre használt kép.

december 9, 2020