Szent Miklós ünnepén

Ebben az évben a Mikulás napi készülődés és ünnepség is rendhagyó módon került megrendezésre a hevesi Szent Gellért iskolában 2020. december 3-án délután.
Osztálykeretben szerveződtek az összejövetelek, melyen a tanulóknak sok meglepetésben volt részük Szent Miklós ünnepén.
A járványügyi előírásokat betartva, egy kis megvendégelésre is sor került, melyet a 6.b osztály tanulói bonyolítottak le iskolánk belső udvarán. Az alkalomhoz illő zeneszó kíséretében forró teával és sós süteménnyel kínálták az osztályokat és kísérőiket.
A képeknek helyettesítő szöveget kellene megadni, ami a kép tartalmát mutatja be röviden.  Ha nem írsz hozzá ilyet, jelöld be, hogy díszitésre használt kép.

december 8, 2020