Második adventi gyertyagyújtás

Iskolánk belső udvarán, december 3-án délután egy közös imával és Nagy István atya gondolataival kezdődött a meghitt ünnepség.
Rövid megnyitójában iskolalelkészünk elmondta, hogy mire emlékeztet minket a második gyertya. Egy angyal hírül adta Máriának, majd Józsefnek is az örömhírt, hogy ők nevelhetik fel Isten Fiát, Jézust.
A bevezető után iskolánk 3. osztályos tanulói egy verses, zenés műsorral készültek, melyet a szabadban adtak elő iskolatársaiknak, és egyben meggyújtották a koszorú második lila gyertyáját.
A műsor összeállítását és a közreműködést köszönjük Borbásné Nagy Tünde és Szedlák Péter tanítóknak.

A képeknek helyettesítő szöveget kellene megadni, ami a kép tartalmát mutatja be röviden.  Ha nem írsz hozzá ilyet, jelöld be, hogy díszitésre használt kép.

december 8, 2020