Tanévkezdési tájékoztató 2020/2021

Tájékoztató

Kedves Diákok! Kedves Szülők!

A 2020/2021-es tanév indításával kapcsolatosan az alábbi tájékoztatást nyújtjuk.

1. Hagyományos tanévnyitó ünnepség nem lesz (csak a meghívott tanulók számára).
  2. Az első tanítási nap: 2020. szeptember 1. (kedd)

A tanítás 8 órakor kezdődik.
    Az első tanítási napon az alsó tagozatnak 12 órakor, a felső tagozatnak 13 órakor haza lehet menni. A szülő írásbeli kérésére felügyeletet biztosítunk 16 óráig.
    A tankönyvek kiosztása szintén az első napon történik, ezért ekkor táskát hozzanak magukkal a gyerekek.

3. 2020. szeptember 2-án órarend szerinti tanítás lesz, 8-16 óráig.
  4. Az első héten az étkezés a tavalyi tanévre leadott igények alapján történik.
  5. Az iskolába érkezés és távozás rendje az alábbiak szerint alakul:
    A József Attila úti bejáraton az alsó tagozatosak (1-4. évfolyam) – gyülekező a belső udvaron.
    Az Alkotmány úti bejáraton a felső tagozatosak (5-8. évfolyam) – gyülekező a sportpályán.

Iskolavezetés

augusztus 25, 2020