Nyolcadikosok búcsúztatása a hevesi katolikus iskolában

A járványügyi helyzet miatt az idei ballagást csak zárt körben tudtuk megtartani. Mindezek ellenére mégis méltó, meghitt módon búcsúztattuk iskolánk legöregebb diákjait.

Az Újtelepi kistemplomban, 2020. június 13-án szombaton 9 órakor hálaadó szentmise keretében köszönt el a 8. osztályosoktól Nagy István iskolalelkész atya és Szabadné Dudás Ildikó osztályfőnök.

Az iskola belső udvarán már a szülők és pedagógusok jelenlétében Bódor Istvánné igazgató asszony köszönt el a diákoktól a nevelőközösség nevében. Itt került sor a kiemelkedő eredményt elért tanulók jutalmazására is.

Misi Laura Kimberli kapta idén az egyházközség ajándékát, és díszoklevelet értékes könyvjutalommal a nyolc évig kitűnő bizonyítványáért.

Csernei Fanni Talentum díjat, és nyolc évig kitűnő bizonyért díszoklevelet és könyvjutalmat kapott.

Besenyei Panna Orsolya szintén nyolc éven át volt kitűnő, és a rajzpályázatokon nyújtott kimagasló eredményeiért a Művészkéz díj nyertese lett.

Pikula Máté kitűnő bizonyítványt és a „ Jó tanuló, jó sportoló” díjat vehette át.

Lajer Nóra Krisztina nyolc éven át volt kitűnő tanuló, amiért díszoklevelet és könyvjutalmat kapott.

Sárközi Zoltán a szavaló és szépkiejtési versenyeken elért kimagasló eredményeiért a Balassi díj idei nyertese volt.

Kovács Veronika a vizuális kultúra tantárgy versenyein elért kimagasló eredményeiért kapott Művészkéz díjat.

Minden ballagó diákunknak sok sikert és további szép eredményeket kívánunk középiskolai tanulmányaikhoz!

A nevelőtestület nevében: Szabadné Dudás Ildikó ig.h.

június 17, 2020